KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12012603
nr 1201 2603
Luca Madrassi
(1848-1919), Italien
Teckning, Signerad. Papper, bladets mått: 32x24 cm, löst blad
Luca Madrassi, italiensk-fransk skulptör född 1848, död 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:12:24
31/8 00:13:06
Luca Madrassi
Läs mer om Luca Madrassi